imc-stars-back

برگذاری جشن ستاره‌های موبایل ایران، تجربه‌ای ارزشمند است. ما با افتخار میزبان فعالان و بزرگان صنعت موبایل کشور بر روی فرش قرمز این رویداد بزرگ خواهیم بود. این جشنواره بدون شک منجر به نمایاندن و نمایش شایسته ستاره‌های آسمان این صنعت و روشنی‌بخش راه مجموعه‌های جوان خواهد شد.
مراسم آکادمی اوارد ستاره‌های موبایل ایران تنها رویداد ” Red Carpet ” زیست بوم موبایل و ارتباطات کشور است. از این رو برگزاری آن در دور اول کنگره موبایل ایران بر اساس اهداف تبیین شده به خوبی مورد توجه رسانه‌ها و فعالان این حوزه قرار خواهد گرفت.
در دومین دوره کنگره نیز در نظر داریم با حضور صاحب ‌نظران و رسانه‌ها در بخش ارزیابی شاخص‌های مورد توجه، آکادمی اوارد ستاره‌های موبایل را برگزار و پس از اعلام نتایج ، اعطای نشان کنگره به برترین‌های زیست بوم موبایل کشور را اهداء نمائیم، تا در کنار ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی که در امر داوری ما را یاری خواهند داد، تا بتوانیم به برگزیدگان این رویداد اعتبار بخشیده و از نتایج حاصله نقشه راه موثری را برای زیست بوم موبایل کشور ترسیم نمائیم.

گروه ها و شاخص ها
فرایند های مربوط به ثبت شرکت ها در جشنواره ستاره ها

کمیته ثبت شرکت های جشنواره ستارگان اکوسیستم موبایل ایران شامل چند متخصص در حوزه های مربوط به اکوسیستم موبایل می باشد که شرکت ها را در مرحله ثبت نام مورد بررسی قرار می دهند. این افراد امکان تایید یا رد شرکت های ثبت شده برای ورود به فرایند داوری را دارند.
زمانی که شرکتی در مرحله اول رد می‌شود، ایمیلی به صورت اتوماتیک شامل دلایل آن برای شرکت کننده ارسال خواهد شد. شرکت ها بعد از ۲۴ ساعت امکان درخواست بررسی مجدد از طریق ایمیل را خواهند داشت.

داوری و انتخاب ستاره‌های موبایل ایران

داوری و انتخاب ستاره‌های موبایل ایران طی مراحل مختلف توسط رای هیات داوران به همراه نتایج حاصل از نظرسنجی از 6 گروه داوران ویژه جشنواره، مصرف کنندگان، سازمان‌های دولتی، اعضای انجمن واردکنندگان موبایل، خبرنگاران و فروشگاه‌های عرضه موبایل در سراسر کشور صورت خواهد گرفت.  

مراجع اطلاعات و مراحل انتخاب

۱. ارزیابی عملکرد شرکت‌ها و فروشگاه‌ها که مورد تایید مرجع صنفی مربوطه باشند و در فرایند رقابت ثبت نام کرده باشند، آمار و اطلاعات فعالیت‌های مربوطه ( حجم واردات، ارزش، میزان تولید، توانمندی فنی، نیروی انسانی متخصص و …) که توسط اظهار متقاضی، سازمان‌ها و ادارات وزارت صمت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، گمرک و در نهایت گزارشات سامانه همتا و همچنین رتبه‌بندی سازمان حمایت از مصرف کننده یکی از فاکتورهای شناسایی و انتخاب به شمار می‌رود.

۲. آیینه رسانه‌ها که منعکس کننده شاخص‌هایی از فعالیت گروه‌های فعال حوزه موبایل است دیگر فاکتور شناسایی و انتخاب ستاره‌های موبایل ایران است.

۳. نظر مصرف‌کنندگان به عنوان تعیین کننده‌ترین فاکتور انتخاب ستاره‌ها از طریق نظرسنجی‌های پیرامونی، غیرمستقیم و آنلاین از طریق پورتال رسمی جشنواره جمع آوری و استفاده می‌شود.

بخش نگاه مردمی

در بخش نگاه مردمی، شرکت های برگزیده توسط آرای کاربران در وبسایت و شبکه های اجتماعی سازمانی خود انتخاب می شود و محبوب ترین شرکت در هر گروه توسط رای مردمی انتخاب می شود. هدف از برگزاری بخش نگاه مردمی این است که تمامی مشتریان و کاربران خدمات شرکت بتوانند در انتخاب برنده نقش داشته باشند تا شرکت کنندگان نیز به منظور کسب آرای بیشتر، خدمات بهتری را به مردم عرضه کنند.

برای شرکت در بخش ارزیابی ستاره های موبایل ایران بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برندگان نخستین جشنواره
ستاره های موبایل ایران

شرکت همراه اول
 • نشان ستاره‌های موبایل برای خدمات ارزش‌آفرین حوزه ارتباطات کشور
hamrahaval
hamrahtel
شرکت همراه تل گسترآسیا
 • نشان ستاره‌های موبایل برای پوشش کشوری شبکه توزیع
 • نشان ستاره‌های موبایل برای سهم بازار پلتفرم‌های B2B موبایل
فن‌آوران اکسون پردازش
 • نشان ستاره‌های موبایل برای رضایت‌مندی مشتری شبکه توزیع(عمده‌فروشی)
fakhim
شرکت تجارت گستر فخیم
 • نشان ستاره‌های موبایل برای توسعه و مدیریت منابع انسانی خدمات پس از فروش
شرکت تسک میران
 • نشان ستاره‌های موبایل برای رابط کاربری سامانه‌های آنلاین B2C
شرکت نوآوران لیدالیان دانش
 • نشان ستاره‌های موبایل برای تجربه کاربری سامانه‌های آنلاین B2C
شرکت ماندگار ارتباط فرا ویرا
 • نشان ستاره‌های موبایل برای خدمات فروش ویژه و نوین سامانه‌های آنلاین B2C و B2B
شرکت آریا تجارت نیک پردازش
 • نشان ستاره‌های موبایل برای رابط کاربری خدمات CRM
شرکت فیدار سرویس
 • نشان ستاره‌های موبایل برای خدمات پس از فروش تجهیزات جانبی
شرکت پارس‌آناهید
 • نشان ستاره‌های موبایل برای گستردگی تنوع کالای لوازم جانبی
شرکت نیک مهر عمرانی
 • نشان ستاره‌های موبایل برای پیشرفت در توسعه تامین بازار
mobilekomak
شرکت موبایل کمک
 • نشان ستاره‌های موبایل برای نوآوری در ارائه خدمات پس از فروش تلفن همراه
شرکت بهین راهکار شاهرخ
 • نشان ستاره‌های موبایل برای خلق نوآوری تولید لوازم جانبی تلفن همراه
شرکت شاهان‌تل
 • نشان ستاره‌های موبایل برای ارائه ارزش افزوده خدمات پس از فروش تلفن همراه
شرکت یکتانت
 • نشان ستاره‌های موبایل برای ابداع روش‌های نوین تبلیغات دیجیتال
imc-award
imc-award
شرکت کاوان تجارت کیاسام
 • نشان ستاره‌های موبایل برای توسعه و خلاقیت شبکه فروش لوازم جانبی