درباره کنگره موبایل ایران

آژانس راهکارهای بازاریابی و رسانه‌ای تدبیرگران در نظر دارد با همکاری تمامی ذینفعان و بازیگران اصلی زیست بوم موبایل و ارتباطات کشور و حمایت وزارت صمت، وزارت ارتباطات، پارک‌های فناوری، وزارت علوم و وزارت کار ، دومین دوره‌ی آوردگاه “کنگره موبایل ایران” را با هدف پایش پتاسیل‌های دانش بنیان و ایده‌های نوآورانه در صنعت موبایل و ارتباطات کشور و همچنین توسعه بازار زنجیره تامین، تولید سخت‌افزار و نرم‌افزار ، سرویس و محتوای زیست بوم موبایل کشور با رویکرد همگرایی فی مابین صنعت و دانش برگزار کند. یکی از اهداف مهم این رویداد، برقراری ارتباط فی‌مابین بخش‌های مختلف زنجیره زیست بوم موبایل کشور در جهت هم‌افزایی توسعه دهندگان، سرویس دهندگان و تامین کنندگان است. قطعا با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده، شاهد پایداری کسب و کارها، شناخت نیازها ، تقویت بخش تولید، اشتغال مولد، ایجاد زنجیره ارزش و نهایتا بوجود آمدن تعادل و شکوفایی در اقتصاد دیجیتال همراه خواهیم بود که این مهم را می‌توان یکی از اصلی‌ترین اهداف این کنگره دانست. همچنین نمایش دستاوردهای فعالین این صنعت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش، تولید موبایل و نرم افزارهای کاربری بومی، استارتاپ‌های دانش بنیان و خدمات ارزش افزوده بر بستر موبایل از دیگر اهداف این جشنواره است.
گفتنی است “کنگره موبایل ایران” به عنوان تنها رویداد مستقل زیست بوم موبایل و ارتباطات کشور در چندین بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل پنل‌های تخصصی صاحب نظران و کارشناسان اکوسیستم، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌ها و انتقال دانش و تجربه، پایش ایده‌های نوآورانه، معرفی دستاوردها و توانمندی‌های داخلی، معرفی تازه‌های تکنولوژی، بخش خدمات دولت الکترونیک بر بستر موبایل و نمایشگاه جانبی می‌شود.

درباره برگزار کننده کنگره موبایل ایران

آژانس راهکارهای بازارابی و رسانه ای  تدبیرگران فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ با تحقق شعار “حکمران آینده بازار خود باشید” برای مشتریان آغاز کرد و امروز بعنوان آژانسی با گستره ارائه خدمات تبلیغاتی و نامین کلیه خواسته‌های متقاضیان در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی با بیش از ۱۸  سال سابقه فعالیت، جایگاه خود را در بازار به شایستگی ارتقاء بخشیده است.

تدبیرگران در سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت مجوز کانون تبلیغاتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد که پس از آن خدمات  روابط عمومی و تبلیغات این شرکت از یکدیگر مجزا شد.

از این رو موسسه تدبیرگران (تعاونی خدماتی تبلیغاتی پیشتاز تدبیرگران پرشیا) تاسیس شد تا خدمات روابط عمومی  توسط این مجموعه و خدمات تبلیغاتی توسط کانون تبلیغاتی تدبیرگران به شرکت ها ارائه شود.

بخشی از سوابق تعاونی پیشتاز تدبیرگران پرشیا در برگزاری رویدادهای مرتبط با حوزه فناوری:

مجری برگزاری سومین دوره جشنواره دنیای دیجیتال از ۲۹ شهریور الی ۱ مهر ۱۳۹۰ در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان دنیای دیجیتال همراه (Portable DiWex)

  • برگزاری اولین مدیاسنتر نمایشگاهی بخش خصوصی در الکامپ ۱۳۸۸
  • مســئولیت مدیــریت و اجــرای ستاد خبری نمایشگاه الکامپ از سال ۸۸ تا ۹۵
  • ستاد خبری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در سال ۱۳۹۳
  • مدیریت ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ در سال ۱۳۹۲
  • مدیریت بخش بازرگانی نمایشگاه الکامپ در سال ۱۳۹۳
  • مجری برگزاری ۳ دوره جام بازی های رایانه ای خلیج فارس از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵ تحت نظارت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، شبکه ملی فرهنگ و بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای
  • بنیانگذار و مجری برگزاری الکامپ گیمز در سال ۱۳۹۶

تماس با ما

شماره دبیرخانه:
۰۲۱-۹۱۵۵۰۵۴۰
۰۹۰۲-۲۰۰۶۴۶۴

ایمیل: 
info@imctehran.ir

آدرس:
تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر، کوچه پژوهشگاه، پلاک ۱۸