خدمات اسپانسرینگ

با توجه به اهمیت ویژه این کنگره و میزان استقبال گسترده مشارکت کنندگان و همچنین فضاهای محدود نمایشگاهی و البته لزوم حمایت از این رویداد، بخش‌هایی از فضای نمایشگاهی را در قالب عرفه‌های ویژه انتخاب کرده‌ایم. این غرفه‌ها بر اساس جایگاه و نمای ویژه شان به 3 دسته تقسیم بندی شده اند که در نقشه نمایشگاه به پلاتین، گلد و سیلور تقسیم بندی شده‌اند. از این رو مشارکت کنندگانی که قصد انتخاب این جایگاه‌های ویژه را داشته باشند، می‌بایست در غالب حامی یکی از بسته‌های زیر را بر اساس جایگاه مدنظر خود انتخاب کنند. در صورت تمایل می‌توانید به با دبیر بخش نمایشگاهی تماس حاصل فرمایید. دبیر نمایشگاهی : 09022006464

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی یکی از موثرترین روش‌های معرفی شرکت‌ها و جذب بازدیدکننده در محوطه نمایشگاه است.
از این رو، بسته‌های متنوعی را آماده کرده‌ایم که با رزرو هر کدام از آن‌ها می‌توانید حضور موثری در محوطه ایرانمال به ویژه مرکز نمایشگاهی آن داشته باشید.

رزرو تبلیغات محیطی تنها مختص مشارکت کنندگان نیست. حتی اگر در هیچ یک از بخش‌های کنگره حضور نداشته باشید هم، باز می‌توانید در این کنگره محصولات و خدماتتان را به نمایش بگذارید.

جهت هماهنگی های لازم با ستاد تماس حاصل فرمایید.


تبلیغات محیطی در کنگره موبایل

ضیافت شام

ستاد اجرایی کنگره موبایل ایران با همکاری ایران‌مال امکان برگزاری مراسم ضیافت شام را با شرایط ویژه برای مشارکت کنندگان مهیا کرده است.
از این رو شرکت‌هایی که قصد دارند پس از پایان هر روز نمایشگاه ضیافت شامی را برای نمایندگان و اعضای شبکه فروش و یا میهمانان VIP خود ترتیب دهند، می‌توانند با انتخاب یکی از تالار رستوران‌های لوکس ایران‌مال از خدمات اختصاصی آن بهره‌مند شوند.

جهت هماهنگی های لازم با ستاد اجرایی کنگره موبایل ایران تماس حاصل فرمایید.

مستندسازی(فیلم و عکس)

شرکت پیشتاز تدبیرگران پرشیا با سابقه 20 سال فعالیت نمایشگاهی در صنایع مختلف و ارائه خدمات مستندسازی از حضور مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه در غالب فیلم و عکس و تولید محتوای اختصاصی، این خدمت را با همکاری کادری مجرب و بهره‌مندی از تجهیزات و فناوری‌های به‌روز تصویربرداری برای متقاضیان اولین کنگره موبایل ایران به ارمغان آورده است.


جهت هماهنگی‌های لازم و بهره‌مندی از خدمات مستندسازی، با ستاد برگزاری کنگره موبایل ایران تماس حاصل فرمایید.

طراحی و ساخت غرفه

دکوراسیون غرفه در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه سازی مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می‌دهد.  

ما در مسیر طراحی و غرفه سازی همراه شما هستیم تا با صرف کمترین هزینه و زمان بتوانید سازه‌ای در شان سازمان خود برای میزبانی از میهمانان و بازدیدکنندگان مهیا کنید.

از این رو با مجریانی با سابقه طراحی و ساخت صدها غرفه نمایشگاهی قراردادهایی منعقد کرده ایم تا خدمات غرفه سازی را با رویکردی هنری و فنی به شما ارائه کنند. خدمات مجریان غرفه سازی از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه (اخذ غرفه، طراحی، ساخت، ارائه تجهیزات و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می‌کند.

از طرفی ستاد اجرایی در راستای کاهش هزینه‌های غرفه سازی شرکت‌ها، اقدام به در نظر گرفتن خدمات غرفه سازی پیش ساخته ویژه از نوع ماکسیما با قابلیت در نظر گرفتن کفسازی به عنوان خدمات بیشتر نموده است.

از این رو علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با ستاد برگزاری تماس حاصل نمایند.

فهرست مجریان غرفه سازی متغاقبا اعلام خواهد شد

طراحی گرافیک و چاپ

ستاد اجرایی جهت رفاه حال مشارکت کنندگان اقدام به طراحی بسته‌های خدمات طراحی اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی از جمله لوگو، پوستر، بروشور و کارت دعوت و همچنین چاپ آنها کرده است. از این رو علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر می توانند با شماره مدیرهنری کنگره تماس حاصل نمایند. مدیر هنری : 09120228922

حمل و نقل ویژه

اینترنت اختصاصی

برای دریافت اینترنت اختصاصی از مرکز نمایشگاهی ایران مال فرم مربوطه را تکمیل کرده و پس از واریز وجه به حساب ایشان، حداقل تا یک هفته پیش از آغاز نمایشگاه، این فرم را حضوری به نماینده مدیریت خدمات مرکز نمایشگاهی ایرانمال تحویل نمایید.

پذیرایی ویژه

قطعا در روزهای برگزاری کنگره میهمانان متعددی برای بازدید و گفتگوهای تجاری به غرفه شما خواهند آمد. معمولا در فضاهای نمایشگاهی یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مشارکت کنندگان، پذیرای درخور شان میهماناشان است. ما در ستاد اجرایی این مشکل را برای شما حل کرده‌ایم. تیم حرفه‌ای آراد ایونت مسئولیت پذیرایی و تشریفات میهمانان را پذیرفته و قرار است در ایام برگزاری کنگره، مشارکت کنندگان از خدمات این گروه بهره‌مند شوند. کافی‌ست با تماس با ستاد اجرایی از همین حالا خدمات پذیرایی غرفه خود را رزرو کنید.

اتاق مذاکرات

سالن کنفرانس

این رویداد علاوه بر فرصت‌سازی تجاری، محلی برای یادگیری و انتقال تجربه است. برای پربارتر شدن و ارتقای ارزش علمی هر نمایشگاه، در کنار آن همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پنل‌های انتقال تجربه‌ای برگزار می‌شود که با استقبال گسترده‌ی صاحب‌نظران و متخصصان صنعتی روبرو شده که فرصتی برای به روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت است.

همانطور که می‌دانید یکی از بخش‌های ” کنگره موبایل ایران “، زیست بوم موبایل است که بخش علمی این کنگره محسوب می‌شود و شامل پنل‌ها و سخنرانی‌های تخصصی است.

اما نیاز است تا مشارکت‌کنندگان نیز دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذارند. از سویی کنفرانس‌های تخصصی همچون معرفی محصول یا خدمات جزء جدانشدنی هر رویدادی است.

به همین خاطر ” تدبیرگران ” برای تسهیل امور همایش‌ها و کارگاه‌ها برای برگزار کنندگان این همایش‌ها بسته‌ی خدماتی کاملی در نظر گرفته است. از این رو جهت هماهنگی برگزاری همایش با ستاد اجرایی تماس حاصل نمایید.

کمیته همایش : ۰۹۳۹۲۰۱۸۳۰۰

ویژه نامه

در حال برنامه ریزی برای تولید و چاپ ویژه نامه ” کنگره موبایل ایران ” هستیم. این ویژه نامه قرار است منعکس کننده رخدادها و ارزش‌های کنگره طی روزهای برگزاری باشد. علاوه بر این فرصتی است برای معرفی مشارکت کنندگان و مصاحبه با مدیران شرکت‌ها.

به محض تکمیل روندها در خصوص نوع مشارکت در ویژه نامه خبردارتان خواهیم کرد.

 

کمپین رسانه‌ای